Lugal A Luxury Collection Hotel, Ankara

Daha ayrıcalıklı hizmet isteyen konuklarımız için Lugal, A Luxury Collection Hotel Ankara Luxury Collection standartlarında en üst segmentte hizmet sunmaktadır. Kendi segmentine has standartlar ve hizmet anlayışı ile farklı bir otel olarak servis veren Lugal Hotel, 1 Lugal  Suit, 4 Apart  Suit, 16 Deluxe Suit, 32 Grand Deluxe oda, 10 Deluxe Studio,  7 Deluxe Twin Apart  ve 21 Deluxe oda olmak üzere  toplam 91 odası ile Luxury Collection konukları için hizmet vermektedir.

2018 yılının sonunda, Lugal, A Luxury Collection Hotel Ankara, kendinden bağımsız bir şirketin yapmış olduğu anket çalışması sonucunda, Marriott markalarının bulunduğu lüks segment oteller sıralamasında; misafirler tarafından en çok önerilen oteller arasında dünya 2.’si, misafir memnuniyeti kategorisinde tüm oteller arasında Avrupa 1.’si, Luxury Collection Otelleri arasında ise dünya 2.’si, misafirlerin karşılaşabileceği sorunların önüne geçme başarısıyla dünya 1.’si, en iyi şehir otelleri kategorisinde dünya 2.’si, misafirlerin beklentilerini karşılama konusunda dünya 3.’sü, misafirlerin giriş işlemlerinden memnuniyeti kategorisinde dünya 4.’sü ve en iyi restorana sahip oteller kategorisinde Aruni ile dünya 4.’sü olmuştur.

Aruni Restoran & Bar
Aruni Restoran & Bar, hem şıklığı hem de zengin menüsü ile şehrin cazibeli lokasyonlarından biri haline gelmiştir. Odun fırınına has özel tatlar, Osmanlı mutfağına ait zengin lezzetler, en taze deniz ürünleri ve tarihi reçetelerden oluşan menüsüyle Aruni Restoran & Bar haftanın her günü hizmet vermektedir. Menü Anadolu ve onun zengin mirasından yola çıkarak hazırlandı. Menülerin hazırlanmasında Zeki Şef'in coşkulu, nüktedan ve maceraperest genleri rol oynadı. Hazırlanan reçeteler yerel ve unutulmaya yüz tutmuş ürünlerle hazırlandı. Pişirme teknikleri yeniden gözden geçirildi ve ağzınıza layık yemekler sizin için hazırlandı. Gurme menüsünde yer alan her yemek için eşleştirilmiş şaraplar da bu unutulmaz lezzet yolculuğunda konuklarına eşlik ediyor.

ÜST