nurol

Turser Turizm Servis Yayıncılık ve Ticaret A.Ş.
Ana Sayfa
Kurumsal
İşletmelerimiz
İnsan Kaynakları
Haberler
İletişim
Site Haritası
Sheraton Hotel & Convention Center PDF Yazdır e-Posta

Sheraton Ankara

Nurol Grubu’nun gurur kaynaklarından biri olan Sheraton Ankara Hotel  & Convention Center, Ankara pazarındaki gelişmelere uygun olarak değişime ve yenilenmeye devam etmektedir. Zincirin yeni hizmetleri ve uygulamaları eş zamanlı olarak hayata geçirilmektedir. Beş yıldızlı hizmet kalitesini talep eden konuklarımız için Sheraton Ankara iki bölüm olarak hizmet vermektedir. 17. kata kadar olan odalar standart otel hizmeti verirken 17 ve üstü katlar Club hizmeti vermektedir. Club bölümündeki odalar daha ayrıcalıklı hizmet isteyen konuklar için olup 20. kattaki Club Lounge’da tüm gün farklı ikramlar servis edilmektedir.

Otelimizin Ankara'nın simgesi haline gelmiş olan 24 katlı bölümünde 1 Kral Dairesi, 2 Diplomatik Suit,  17 Executive Suit,   4 engelli misafir odası, sigara içilmeyen katları ve  Club katları  ile  toplam   312 odası,  ev  sıcaklığını   yansıtan   zevkli   dekoru,   en  yeni teknoloji ve lüks imkânları  ile hem iş hem de tatil  amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Otelimizin giriş katında otel misafirlerimiz ve Ankara’lı konuklarımızın buluşma noktası olan Lobby Bar ve güzel manzarası, açık mutfağı ile tüm gün misafirlerimize uluslararası ve Türk / Osmanlı mutfağından örnekler sunan Brasserie One yer almaktadır.   Girişin bir alt katında bulunan Copper Sports Bar’da farklı zamanlarda yer alan canlı müzik grupları, bilardo, dart ve TV’lerden canlı maç yayınları, deneyimli ekibinin hazırladığı kokteyller ile Ankara’nın eğlence yaşamına renk katmaktadır.

 

Kongre Merkezi

Sheraton Ankara Hotel & Convention Center, şehrin merkezinde konumlanmış ve 5000 m2'ye yayılmış farklı gereksinimleri cevaplayabilir toplam 20 salondan oluşmaktadır.   Her biri özgün niteliklere sahip olan toplantı salonlarının - ki tüm toplantı salonlarında internet erişimi bir değil üç cihazdan aynı anda sağlanabilir-  içerisinde 1325m2'lik Grand Ballroom da bulunmaktadır.  Şefimiz ve ekibi keyifli kahve molaları, ince dokunuşlarla zenginleştirilmiş gala yemekleri, en güzel gününüzü taçlandıracak düğün menüleri hazırladılar. Gün ışığı alan ve açılabilen pencereleri, yüksek tavanları, modern tasarım ve son teknoloji teknik ekipmanları ile Sheraton Ankara aynı anda 3000 kişiye hizmet verebilmektedir.  Oteli çevreleyen yeşil parklar, alışveriş seçenekleri, restoran ve barlar tüm gün süren toplantılar sonrasında havanızı değiştirecek seçenekler arasında yer alır.

Sheraton Ankara toplantı yaptığınız bir 'yer'den öte ekibinizin bir parçasıdır, organizasyonunuzun en iyi şekilde sonuçlanmasını hedefleyen tamamlayıcı bir unsurdur.

Faaliyetler, Heyetler, Kongreler ve Fuarlar

Cumhurbaşkanlığı devir-teslim töreni sebebiyle Ankara’yı ziyarete gelen yabancı heyetlerden 23 tanesi otellerimizde ağırlandı. Cumhurbaşkanlarından Meclis Başkanları’na kadar farklı seviyelerde ağırladığımız tüm konuklarımız Ankara’dan son derece memnun ayrıldılar. Bu büyük organizasyon dışında 2014 yılında otelimizde konaklayan başlıca resmi heyetler arasında; Gürcistan, Romanya, Afganistan, Polonya, Letonya, Yeni Zelanda, Cezayir, Arnavutluk, Etiyopya ve Türkmenistan Cumhurbaşkanlıkları bulunmaktadır.

Yılın en görkemli kongresi şüphesi 24. IMDA Kongresi olmuştur. Gala yemeğinin Ankara’dan 84km uzaklıkta Gordion Antik Kent’inde gerçekleştiği etkinlikte 580 VIP misafir 900 metrekarelik çadırda toplamda 280 çalışan ile ağırlandı. “Kral Midas’ın Son Akşam Yemeği” başlığı altında hazırlanan özel menü, defile, konser sonrasında pasta kesimi ile gece noktalandı.

Bu büyük kongreden başka otelimizde Ulusal Aşı Çalıştayı, Beslenme ve Diyetetik Kongresi, Uluslararası Askeri Yargı Sempozyumu, Turoge, 11. Uluslararası KBB Kongresi gibi etkinlikler de yer almıştır.

Spa ve Fitness

Asma katta yer alan Sağlık Kulübü sauna,  buhar odası, jakuzi,   yürüme bandı,   bisiklet,   step makinesi,   fitness aletleri,  kardiyovasküler egzersiz salonu ve kapalı havuzu ile hizmet vermektedir.    Kulüp üyeleri bu hizmetlerin yanı sıra squash, tenis, masaj ve aerobik imkânlarından da yararlanabilmektedirler.

 

 


Balo Salonu

Mimosa

Boardroom


Resimleri büyük boy görüntülemek için, üzerlerine tıklayınız..
Executive Suite


Grand Deluxe OdaTowers OdaLobby Bar


Brasserie OneCopper ClubSağlık Klübü